Akcesoria

W naszej ofercie znają Państwo szeroką gamę akcesoriów poprawiających komfort snu. Jeżeli chcemy dodatkowo zabezpieczyć nasz materac to idealnym sposobem na to jest zakupienie ochraniacza PVC na materac jak też przekładki pod materac zapobiegającej przecieraniu się i kurzeniu materaca od spodu. Przkeładka z pianki termoelastycznej lu...
W naszej ofercie znają Państwo szeroką gamę akcesoriów poprawiających komfort snu. Jeżeli chcemy dodatkowo zabezpieczyć nasz materac to idealnym sposobem na to jest zakupienie ochraniacza PVC na materac jak też przekładki pod materac zapobiegającej przecieraniu się i kurzeniu materaca od spodu. Przkeładka z pianki termoelastycznej lub lateksowej podwyższy komfort spania i przedłuży żywotność materaca.
Więcej
Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • wykonanie: skład ochraniacza stanowi bawełna 100%. Chroni to materac przed zabrudzeniem. Mocowanie za pomocą gumek. Możliwość prania w temp. do 60oC.

  52,00 zł
 • wykonanie: skład przekładki pod materac stanowi materiał poliester-bawełna, chroni materac przed przetarciem, specjalne perforacje utrudniają przesuwanie się przekładki po stelażu.

  52,00 zł
 • wykonanie: wodoodporny ochraniacz PVC na materac z lamówką. Na rogach wszyte szerokie gumki, które pozostawiają ochraniacz nieruchomym. Wierzchnia strona pokryta jest bawełną 100%, natomiast spodnia część ochraniacza laminowana jest jednostronnie oddychającą membraną PE/PP.

  61,00 zł
 • wykonanie: Przekładka antyalergiczna wykonana jest z 100% bawełny przepikowanej owatą 300 g/m2. Możliwość prania przekładki w temp. do 60oC.wysokość: około 1 cm.

  148,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów