Materace termoelastyczne

Nasz asortyment obejmuje materace termoelastyczne marki Koło, oferującej najlepsze materace do spania w Polsce, powstające dzięki zastosowaniu specjalnej pianki wypełniającej. Pod wpływem działania temperatury materace termoelastyczne przybierają kształt osób, które na nich leżą. Materac piankowy termoelastyczny sprawdza się i...

Nasz asortyment obejmuje materace termoelastyczne marki Koło, oferującej najlepsze materace do spania w Polsce, powstające dzięki zastosowaniu specjalnej pianki wypełniającej. Pod wpływem działania temperatury materace termoelastyczne przybierają kształt osób, które na nich leżą. Materac piankowy termoelastyczny sprawdza się idealnie jako materac do spania. Nasz sklep gwarantuje atrakcyjne ceny, a w Poznaniu i Swarzędzu można bliżej zapoznać się z oferowanymi przez nas produktami. Na kupno materaca piankowego termoelastycznego może zdecydować się także alergik, bowiem propozycja uwzględnia pokrowce antyalergiczne.

Dlaczego warto wybrać materace termoelastyczne piankowe ?

Trzeba podkreślić, że materac piankowy termoelastyczny, dzięki szczególnym właściwościom zmniejsza nacisk na mięśnie i naczynia krwionośne w trakcie snu. Stworzone z wyjątkowej tkaniny pokrowce materacy do spania sprawiają, że wytwarza się specyficzny dla skóry mikroklimat, który zapewnia niespotykany komfort snu. Co ważne, polecamy materace termoelastyczne o szerokim przedziale cenowym - każdy może więc kupić produkt na miarę swoich możliwości finansowych. Wszystkie dostępne w naszej ofercie wyroby posiadają gwarancję. W celu zapoznania się ze szczegółowymi specyfikacjami wybranych materacy termoelastycznych, prosimy kliknąć w jego nazwę lub zdjęcie. W ten sposób odnajdziecie Państwo pełną charakterystykę produktu. Zapraszamy.

Więcej
Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
  • Wkład wykonany jest z pianki wysokoelastycznej Kaltschaum o zwiększonej sprężystości o wysokości 12cm w połączeniu z termoelastyczną pianką grubości 4cm.

  • Wkład materaca stanowi pianka wysokoelastyczna "kaltschaum" o wysokości 11 cm w połączeniu z pianką termoelastyczną (o zwiększonej gęstości 45kg/m3) o wysokości 6 cm.

  • Wkład materaca stanowi pianka wysokoelastyczna "kaltschaum" o wysokości 12 cm w połączeniu z pianką termoelastyczną (o zwiększonej gęstości 50kg/m3) o wysokości 8 cm.

  • Wkład materaca stanowi piankawysokoelastyczna o zwiększonej elastyczności i wysokości 12 cm, z jednej strony wkładu umieszczona jest rewolucyjna, antygrzybiczna i nie pozwalająca na rozwój roztoczy, pianka termoelastyczna o doskonałej redukcji nacisku i wysokości 4 cm (80kg/m3), a z drugiej strony warstwa standardowej pianki termoelastycznej o...

  • Wkład materaca stanowi pianka wysokoelastyczna "kaltschaum" o wysokości 12 cm w połączeniu z pianką termoelastyczną (o zwiększonej gęstości 80kg/m3) o wysokości 8 cm.

  • Wkład materaca stanowi pianka wysokoelastyczna "kaltschaum" o wysokości 17 cm w połączeniu z pianką termoelastyczną (o zwiększonej gęstości 80kg/m3) o wysokości 8 cm.

  • Wkład materaca Medivis Lux Komfort stanowi pianka wysokoelastyczna Kaltschaum 7-polowa z konturowo wyciętymi kanałami powietrznymi zwiększającymi wentylację wewnętrzną materaca o wysokości 12 cm, w połączeniu ze specjalną pianką termoelastyczną 7-polową o grubości 8 cm (80kg/m3).

  • Wkład materaca stanowi pianka wysokoelastyczna "kaltschaum" o wysokości 22 cm w połączeniu z pianką termoelastyczną (o zwiększonej gęstości 80kg/m3) o wysokości 8 cm.

  • Wkład materaca Medivis Lux Komfort stanowi pianka wysokoelastyczna Kaltschaum 7-polowa z konturowo wyciętymi kanałami powietrznymi zwiększającymi wentylację wewnętrzną materaca o wysokości 17 cm, w połączeniu ze specjalną pianką termoelastyczną 7-polową o grubości 8 cm (80kg/m3).

  • Wkład materaca Medivis Lux Komfort stanowi pianka wysokoelastyczna Kaltschaum 7-polowa z konturowo wyciętymi kanałami powietrznymi zwiększającymi wentylację wewnętrzną materaca o wysokości 22 cm, w połączeniu ze specjalną pianką termoelastyczną 7-polową o grubości 8 cm (80kg/m3).

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów