Materace Lateksowe

Materac marki Koło, produkującej najlepsze materace w kraju, to komfortowe rozwiązanie do spania. Wypełnienie materaca lateksowego zapewnia bowiem anatomiczne podparcie bez względu na pozycję przyjętą podczas snu. Wyróżnikiem materaca z lateksu jest to, że dopasowuje się do kształtu ciała. Zalety materacy lateksowych to sprężystość i elastycznoś...

Materac marki Koło, produkującej najlepsze materace w kraju, to komfortowe rozwiązanie do spania. Wypełnienie materaca lateksowego zapewnia bowiem anatomiczne podparcie bez względu na pozycję przyjętą podczas snu. Wyróżnikiem materaca z lateksu jest to, że dopasowuje się do kształtu ciała. Zalety materacy lateksowych to sprężystość i elastyczność. Ceny lateksowego materaca są przystępne. W miastach Poznań i Swarzędz można zapoznać się bliżej z naszą ofertą. Materace lateksowe to wyroby doskonałej jakości, która zapewniają pełen komfort podczas wypoczynku. Lateksowe materace do spania są higieniczne i antyalergiczne. Dzięki temu nie istnieje niemal żadne ryzyko, że w tym materacu mogą rozwinąć się grzyby czy bakterie.

W naszej ofercie odnajdziecie Państwo materace lateksowe o różnych wysokościach. Ich dodatkowym atutem jest to, że nawet z biegiem czasu nie ulegają żadnym deformacjom. W przypadku każdego modelu materaca proponujemy bogaty wybór pokrowców. Każdy materac lateksowy, bez względu na typ, wyróżnia się trwałością i odpornością na zabrudzenia. Lateksowy materac wyposażony jest w zamek, który umożliwia bezproblemowe zdjęcie i upranie pokrowca. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem, w którym znaleźć można nie tylko materac z lateksu, ale także odnajdziecie Państwo między innymi materace lateksowo-kokosowe.

Więcej
Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Wkład materaca stanowi pianka poliuretanowa T25-90 mm o zwiększonej sprężystości i lateks 30 mm. W zastosowanym lateksie nie rozwijają się bakterie i grzyby.

  439,00 zł
 • Wkład materaca stanowi pianka poliuretanowa T25-120 mm o zwiększonej sprężystości i lateks 30 mm. W zastosowanym lateksie nie rozwijają się bakterie i grzyby.

  480,00 zł
 • Wkład materaca Sueno Minor stanowi lateks o wysokości 14 cm. Elastyczna struktura z licznymi kanałami wentylującymi zapewnia optymalną cyrkulacje powietrza. W zastosowanym lateksie nie rozwijają się bakterie i grzyby. Materac nie ulega deformacji z upływem czasu.

  993,00 zł
 • Wkład materaca Zeus Lux stanowi lateks najwyższej jakości, o siedmiu zróżnicowanych strefach twardości i wysokości 12,5 cm. Obłożony jest obustronnie przekładką tapicerską oraz z jednej strony 30 mm płytą kokosu a z drugiej strony 5 mm płytą kokosu oraz jednostronnie lateksowanym włosiem końskim.

  1 063,00 zł
 • Wkład materaca Waikiki stanowią 3 warstwy: lateks 5 cm, kokos 3 cm, lateks 5 cm. Materac nie ulega deformacji z upływem czasu. W zastosowanym lateksie nie rozwijają się bakterie i grzyby.

  1 085,00 zł
 • Wkład materaca Tahiti stanowi 5 warstw: na przemian ułożone 3 warstwy lateksu 3 cm i 2 warstwy kokosu 3 cm. Materac nie ulega deformacji z upływem czasu. W zastosowanym lateksie nie rozwijają się bakterie i grzyby.

  1 288,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów