Materace Lateksowe

Materac marki Koło, produkującej najlepsze materace w kraju, to komfortowe rozwiązanie do spania. Wypełnienie materaca lateksowego zapewnia bowiem anatomiczne podparcie bez względu na pozycję przyjętą podczas snu. Wyróżnikiem materaca z lateksu jest to, że dopasowuje się do kształtu ciała. Zalety materacy lateksowych to sprężystość i elastycznoś...

Materac marki Koło, produkującej najlepsze materace w kraju, to komfortowe rozwiązanie do spania. Wypełnienie materaca lateksowego zapewnia bowiem anatomiczne podparcie bez względu na pozycję przyjętą podczas snu. Wyróżnikiem materaca z lateksu jest to, że dopasowuje się do kształtu ciała. Zalety materacy lateksowych to sprężystość i elastyczność. Ceny lateksowego materaca są przystępne. W miastach Poznań i Swarzędz można zapoznać się bliżej z naszą ofertą. Materace lateksowe to wyroby doskonałej jakości, która zapewniają pełen komfort podczas wypoczynku. Lateksowe materace do spania są higieniczne i antyalergiczne. Dzięki temu nie istnieje niemal żadne ryzyko, że w tym materacu mogą rozwinąć się grzyby czy bakterie.

W naszej ofercie odnajdziecie Państwo materace lateksowe o różnych wysokościach. Ich dodatkowym atutem jest to, że nawet z biegiem czasu nie ulegają żadnym deformacjom. W przypadku każdego modelu materaca proponujemy bogaty wybór pokrowców. Każdy materac lateksowy, bez względu na typ, wyróżnia się trwałością i odpornością na zabrudzenia. Lateksowy materac wyposażony jest w zamek, który umożliwia bezproblemowe zdjęcie i upranie pokrowca. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem, w którym znaleźć można nie tylko materac z lateksu, ale także odnajdziecie Państwo między innymi materace lateksowo-kokosowe.

Więcej
Jest 14 produktów.
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
 • Wkład materaca stanowi pianka poliuretanowa T25-90 mm o zwiększonej sprężystości i lateks 30 mm. W zastosowanym lateksie nie rozwijają się bakterie i grzyby.

  439,00 zł
 • Wkład materaca stanowi pianka poliuretanowa T25-120 mm o zwiększonej sprężystości i lateks 30 mm. W zastosowanym lateksie nie rozwijają się bakterie i grzyby.

  480,00 zł
 • Wkład materaca stanowi lateks o twardości H3 (dla osób powyżej 80 kg), najwyższej jakości o siedmiu zróżnicowanych strefach twardości i wysokości 14cm.

  840,00 zł
 • Wkład materaca Zeus Lux stanowi lateks najwyższej jakości, o siedmiu zróżnicowanych strefach twardości i wysokości 12,5 cm. Obłożony jest obustronnie przekładką tapicerską oraz z jednej strony 30 mm płytą kokosu a z drugiej strony 5 mm płytą kokosu oraz jednostronnie lateksowanym włosiem końskim.

  893,00 zł
 • Wkład materaca Sueno Minor stanowi lateks o wysokości 14 cm. Elastyczna struktura z licznymi kanałami wentylującymi zapewnia optymalną cyrkulacje powietrza. W zastosowanym lateksie nie rozwijają się bakterie i grzyby. Materac nie ulega deformacji z upływem czasu.

  930,00 zł
 • Wkład materaca Waikiki stanowią 3 warstwy: lateks 5 cm, kokos 3 cm, lateks 5 cm. Materac nie ulega deformacji z upływem czasu. W zastosowanym lateksie nie rozwijają się bakterie i grzyby.

  1 060,00 zł
 • Wkład materaca Tahiti stanowi 5 warstw: na przemian ułożone 3 warstwy lateksu 3 cm i 2 warstwy kokosu 3 cm. Materac nie ulega deformacji z upływem czasu. W zastosowanym lateksie nie rozwijają się bakterie i grzyby.

  1 100,00 zł
 • Wkład lateksowy posiada dwie warstwy H1 i H3 o wysokości około 18 cm. Miękka warstwa H1 gwarantuje nadzwyczajny komfort snu, dolna twarda warstwa H3 daje śpiącemu dobre podparcie.

  1 111,00 zł
 • Wkład materaca składa się z 4 cm warstwy lateksu TALALAY, 10 cm warstwy miękkiej pianki wysokoelastycznej oraz 5 cm utwardzonej pianki wysokoelastycznej.

  1 490,00 zł
 • Wkład materaca składa się z 4 cm warstwy lateksu TALALAY, 10 cm warstwy miękkiej pianki wysokoelastycznej oraz 5 cm utwardzonej pianki wysokoelastycznej.

  1 698,00 zł
 • Wkład lateksowy posiada dwie warstwy lateksu Talalay o twardościach H2 (wysokość 7 cm) i H3 (wysokość 7 cm). Lateks wykonany ze 100 % naturalnego lateksu na bazie naturalnej żywicy, zapewniający doskonały przepływ powietrza i idealne podparcie ciała podczas snu. Miękka warstwa H2 gwarantuje nadzwyczajny komfort snu, dolna twarda warstwa H3 daje śpiącemu...

  2 207,00 zł
 • Wkład materaca stanowi lateks o pięciu zróżnicowanych strefach twardości, o wysokości 14cm. Jest on wulkanizowany na bazie naturalnej żywicy i wykonany został w specjalnej technologii Talalay (w temp. -30º),która umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru właściwego płyty lateksowej, a tym samym wydłuża jej żywotność i wpływa na komfort spania.

  2 237,00 zł
 • Wkład materaca składa się z 14 cm warstwy lateksu TALALAY i 5 cm warstwy utwardzonej pianki wysokoelastycznej.

  2 431,00 zł
 • Wkład materaca wykonany jest z lateksu talalay o wysokości 14 cm, w połączeniu z lateksem talalay memory o wysokości 7 cm. Lateks talalay jest wykonany w specjalnej technologii Talalay.

  4 473,00 zł
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów