Korpusy MultiSystem Box

Prezentujemy Państwu szeroki wybór Korpusów do systemy Mutlisystem Box firmy M&K Foam. Każdy korpus dostępny w szerokiej gamie tkanin obiciowych.
Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
 • Podstawa Multisystem BOX - Korpus podstawa pod materac przystosowana do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko. Konstrukcję korpusu stanowi wkład ze sprężyn bonelowych, z jednej strony obłożony przekładką tapicerską i pianką poliuretanową T25-20 mm a z drugiej siatką tapicerską i pianką poliuretanową T20-10 mm.

 • Podstawa Multisystem BOX - Korpus podstawa pod materac, dwuczęsciowa, przystosowana do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko. Konstrukcję korpusu stanowi wkład ze sprężyn bonelowych, z jednej strony obłożony przekładką tapicerską i pianką poliuretanową T25-20 mm a z drugiej siatką tapicerską i pianką poliuretanową T20-10 mm.

 • Podstawa Multisystem BOX - Korpus Boki przystosowana do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko.

 • Podstawa Multisystem BOX - Korpus rama przystosowana do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko.

 • Podstawa Multisystem BOX - Korpus Boki Szerokie przystosowana do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko.

 • Podstawa Multisystem BOX - Korpus Boki KF z pojemnikiem na pościel, przystosowana do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko, stopniowa regulacja wysokości zagłówka i zanóżka, pojemnik na pościel.

 • Podstawa Multisystem BOX - korpus - TIK (ze stelażem drewnianym w materiale tapicerskim na siłownikach gazowych i pojemnikiem na pościell), podstawa przystosowana do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko.

 • Podstawa Multisystem BOX - Korpus Boki dwuczęściowy - KB2 z dwoma podnoszonymi na boki materacami i pojemnikiem na pościel. Korpus jest przystosowany do zamontowania zagłówka M&K Foam. Konstrukcję korpusu stanowią dwa niezależnie podnoszone materace na ramie drewnianej z wkładem ze sprężyn bonelowych obłożone przekładką tapicerską i pianką poliuretanową.

 • Podstawa Multisystem BOX - korpus skrzynia zmontowana - KSZ (ze stelażem i pojemnikiem na pościel), podstawa przystosowana do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko.

 • Podstawa Multisystem BOX - Korpus Boki Szerokie KF z pojemnikiem na pościel, przystosowana do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko, stopniowa regulacja wysokości zagłówka i zanóżka, pojemnik na pościel.

 • Podstawa Multisystem BOX - Korpus Boki Rama Metalowa z pojemnikiem na pościel ze stelażem metalowym oraz listwami giętymi zamocowanymi w elastycznych uchwytach. Korpus jest przystosowany do zamontowania zagłówka. W Korpusie Boki Rama Metalowa są zastosowane siłowniki pneumatyczne.

 • Podstawa Multisystem BOX - korpus skrzynia zmontowana - KSRM (ze stelażem metalowym oraz listwami zamocowanymi w elstycznych uchwytach i pojemnikiem na pościel), podstawa przystosowana do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko. W korpusie zastosowano siłowniki pneumatzczne.

 • Podstawa Multisystem BOX - korpus skrzynia do samodzielnego montażu - KSD (ze stelażem i pojemnikiem na pościel), podstawa przystosowana do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko.

 • Podstawa Multisystem BOX - Korpus Rama Metalowa z pojemnikiem na pościel, stelażem metalowym oraz listwami giętymi zamocowanymi w elastycznych uchwytach, przystosowana do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko. W Korpusie Rama Metalowa są zastosowane siłowniki pneumatyczne.

 • Podstawa Multisystem BOX - korpus skrzynia side - KSS (ze stelażem i pojemnikiem na pościel otwieranym na bok), podstawa przystosowana do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko.

 • Podstawa Multisystem BOX - Korpus Skrzynia Venus - KSV Tencel z podnoszonym materacem i pojemnikiem na pościel. Korpus przystosowany do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko. Konstrukcję korpusu stanowi podnoszony materac na ramie z listwami giętymi oraz wkładem ze sprężyn kieszonkowych 1000s obłożony od góry ...

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów