Witamy !

      Rozpoczęliśmy działalność gospodarczą juz 17 lat temu, czyli w roku 2000 w Swarzędzu. Przez ponad dekadę sprzedaliśmy tysiące materacy, łóżek, stelaży i akcesoriów sypialnianych. Na tej podstawie uważamy się za specjalistów w dziedzinie zdrowego i komfortowego snu. Oczywiście nie stoimy w miejscu. Z roku na rok wprowadzamy kolejne innowację w naszej firmie tak aby klient był zawsze usatysfakcjonowany w 100 %. Od samego początku naszej działalności współpracujemy z największym i najbardziej cenionym producentem materacy w Polsce – fabryką M&K Foam Koło, co gwarantuje Państwu towar pierwszej jakości bezpośrednio od producenta oraz bardzo krótkie terminy realizacji zamówień, które nie przekraczają dwóch tygodni.
    W naszym sklepie każdy klient jest traktowany indywidualnie, do każdego zamówienia podchodzimy poważnie i z pełnym zaangażowaniem, nie ważne czy opiewa ono na 300 zł czy 3000 zł. Staramy się odpowiadać na pytania jak najbardziej szczegółowo, na maile odpowiadamy tak szybko jak jest to tylko możliwe. Jesteśmy jedną z niewielu firm, które posiadają nr telefonu pod którym możliwy jest kontakt przez całą dobę i w każdy dzień tygodnia. Dobry kontakt z klientem jest dla nas sprawą priorytetową. Wychodzimy z prostego założenia, że jeżeli klient będzie zadowolony z naszego towaru i zostanie profesjonalnie obsłużony to poleci nasz sklep w swoim otoczeniu.
    W naszym sklepie internetowym wyposażą Państwo całą swoją sypialnie. W naszej ofercie prym wiodą materace, wśród, ktrórych wyróżniamy kieszonkowe, lateksowe, termoealstyczne i wysokoelastyczne, łóżka tapicerowane, z pojemnikiem na pościel oraz te bez pojemnika, łóżka sosnowe, bukowe, dębowe dostępne w wielu wybarwieniach, stelaże z regulacją manualną, elektryczną i bez regulacji, poduszki, przekładki i ochraniacze. Od 2006 roku prowadzimy sprzedaż wysyłkową, a na portalu allegro.pl mamy ponad 600 pozytywnych opinii.

     Obecnie nasze produkty mogą Państwo oglądać i testować w dwóch lokalizacjach, w Swarzędzu, przy ul. Wrzesińskiej 42 oraz w Poznaniu w galerii Giant Meble, ul. Krzywoustego 68.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, na pewno uda nam się odpowiednio doradzić i wspólnie wybierzemy to co w sypialni powinno być najważniejsze – materac.


Pozdrawiamy i życzymy Zdrowego Snu :)